POST-DIAL BIOTIC na Krajowym Zjeździe Pielęgniarek i Położnych – PODZIĘKOWANIE

W trosce o zdrowie i mikrobiom swoich Klientów firma PRO-NOO-BIOTICS® miała zaszczyt wziąć udział w Krajowym Zjeździe Pielęgniarek i Położnych, który odbył się w dniach 15-17 maja 2023 w Warszawie.

W zjeździe uczestniczyło ponad 400. uczestników w tym pielęgniarek, pielęgniarzy, położnych oraz lekarzy.

Prezentowano i zapoznawano uczestników z nowym produktem naszej firmy, mianowicie POST-DIAL BIOTIC, który jest dedykowany osobom w stanie wyczerpania fizycznopsychicznego, związanego np. z przebytymi zabiegami takimi jak hemodializa.

Produkt cieszył się dużym zainteresowaniem i jak wspominali sami uczestnicy zjazdu oraz jak widać w załączonym podziękowaniu od Pani Prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych Marioli Łodzińskiej, jest to innowacja we wsparciu pacjenta pozabiegowego, która może skrócić czas dojścia pacjenta po zabiegu do pełni sił.

Podczas zjazdu wśród personelu medycznego rozdysponowano wiele próbek produktu celem możliwości przetestowania produktu wśród osób zainteresowanych.

Wierzymy, że rozpoczęta w tym roku współpraca będzie kwitła w przyszłości, poprawiając warunki pracy Pielęgniarek i Położnych, co przełoży się na większą troskę o PACJENTÓW!

To w końcu PACJENCI są NAJWAŻNIEJSI!

Więcej informacji o samym produkcie – link poniżej:

https://pronoobiotics.com/sklep/

Więcej o Zjeździe 

VIII Krajowy Zjazd Pielęgniarek i Położnych

Koszyk
pl_PLPolish
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Proszę zostawić swój prawidłowy adres e-mail poniżej.
SKLEP
Przewiń do góry