PRO-NOO-BIOTICS

DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI DLA ZAMÓWIENIA ZA MINIMUM 200 ZŁ | RABATY NIE SUMUJĄ SIĘ | MOŻLIWOŚĆ PAKOWANIA OZDOBNEGO
witamy na oficjalnej stronie PRO-NOO-BIOTICS® | EMAIL: sekretariat@pronoobiotics.com | INFOLINIA: +48 531 198 828

O NAS

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się, innowacyjnym startupem, specjalizującym się w tworzeniu produktów żywnościowych opartych głównie na naturalnych, skrupulatnie przebadanych surowcach ziołowych, poddawanych procesowi fermentacji naturalną, wyselekcjonowaną  mikrobiotą. 

PRO-NOO-BIOTICS® tworzą wykwalifikowani, interdyscyplinarnie wykształceni, naukowcy – pasjonaci w swych dziedzinach – doktorzy, magistrzy oraz inżynierowie z dziedzin biotechnologii, biochemii, technologii żywności, dietetyki, chemii, farmacji, kontroli bezpieczeństwa produkcji i jakości. Wybitne jednostki i niepowtarzalne osobowości, empirycy z wielo-, często, ponad 20-letnim doświadczeniem w branży Life Science. Jesteśmy grupą doświadczonych naukowców, ale też Przyjaciół, z precyzją skalpela dążących do osiągania w swej pasji, najbardziej ambitnych celów z kategorii rozwiązań żywieniowych dedykowanych osobom cierpiącym na choroby cywilizacyjne (neurodegeneracja, depresja, cukrzyca) czy przypadłości dnia codziennego (obniżone samopoczucie, zaburzenia snu czy niechęć do jakichkolwiek aktywności, apatia). 

MISJA

Pragniemy wprowadzić Cię w fascynujący mikrokosmos otaczającego Cię mikrobiomu. 

To największa tajemnica Natury, która wpływa na Twoje zdrowie i samopoczucie. Dlatego wykorzystujemy i wdrażamy w naszych produktach moc Natury i mikrobioty.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Nasze INNOWACYJNE i UNIKALNE na rynku światowym produkty powstają dzięki badaniom i odkryciom naukowym.

Wiemy, że zdrowie zaczyna się w jelitach, dlatego nasze główne zainteresowanie mikrobiomem przenosimy do naszych produktów i na Ciebie.

Optymalnie dobieramy składy i receptury naszych produktów, wykorzystując najdokładniej wyselekcjonowane źródła ziół, grzybów i innych składników, głównie z obszaru naszej Ojczyzny – Polski, ale też całego świata, jeśli takie uzupełnienia naturalnego, kompleksowego składu są wymagane. 

Dbamy o bezpieczeństwo i skuteczność, stosując system monitorowania jakości – sprawdzamy surowce przed ich użyciem, jak i kontrolujemy gotowe produkty.

Zaufaj ponad 20-letniemu Doświadczeniu i Nauce!

Razem podążajmy ścieżką do zdrowszego, piękniejszego i pełniejszego życia!

NASZ ZESPÓŁ

Dr inż. Piotr Kaczka (PhD, EMBA)
Prezes Zarządu, biotechnolog, biofizyk

Interdyscyplinarnie wykształcony biotechnolog, doktor nauk biologicznych z zakresu biofizyki, z dodatkowymi fakultetami z dietetyki w chorobach wewnętrznych i metabolicznych oraz metodologii badań klinicznych. Pasjonat sportu z dyplomem trenera kl. II oraz ukończonymi symultanicznie na dwóch najlepszych polskich uczelniach (WUM, SGH) elitarnymi studiami – Executive Master Business Administration w Ochronie zdrowia, a także dyplomem studiów podyplomowych z marketingu internetowego.

Posiada udokumentowane doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu relacji z różnorodnymi Interesariuszami, w dynamicznych otoczeniach mikro- i makrośrodowiskowych.
Twórca unikatowych w skali światowej programów edukacyjnych: 
NEXT GENERATION NUTRITION® oraz EXPERIENCED BASED DIETETICS®, wywodzących się EBM.

Aktywny naukowiec oraz międzynarodowy recenzent fachowej literatury z zakresu Life Science, branży w której naukowo i biznesowo działa od blisko 25 lat, wykorzystując zdobycze nauki, aby poprawić zdrowie i komfort życia swoich Podopiecznych, nieustannie wdrażając najskuteczniejsze praktyki spersonalizowanej, holistycznej opieki.

Dr Iga Piekarska-Kaczka
Dyrektor Działu Badań i Rozwoju Innowacji, biolog, biochemik

Doktor nauk biologicznych z zakresu biochemii, a także absolwentka studiów podyplomowych Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, z odbytymi licznymi szkoleniami i kursami.

Nieustannie poszukuje nowych dróg, a zdobyte doświadczenie i wiedzę wykorzystuje w procesach realizacji przekształcania pomysłów w unikatowe produkty odpowiadające potrzebom Waszym i Waszych najbliższych. Przez ostatnich kilkanaście lat związana z branżą farmaceutyczną i żywnościową, zajmując się nowoczesnymi metodami suplementacji i wspomagania żywieniowego.

Prywatnie nie lubi nudy. Aktywność, podróże, duża dynamika każdego dnia oraz dwójka energicznych i radosnych dzieciaków to jej wewnętrzna siła napędowa.

Katarzyna Półtorak-Prokop
Dział Kontroli Jakości, chemik

Odpowiada za Dział Kontroli Jakości w naszej firmie. Dba, aby wytwarzane przez nas produkty spełniały najwyższe wymagania. Opracowuje i prowadzi dokumentację jakościową oraz czuwa nad przestrzeganiem procedur. 

Jest fanką ziół i ziołolecznictwa, uwielbia naturę i wszystko, co z nią związane. W związku z powyższym prowadzi również nasz firmowy zielnik i bierze udział w selekcji i doborze odpowiednich surowców do naszych produktów.

Przez kilkanaście lat pracowała w przemyśle farmaceutycznym, zajmując się wieloma kwestiami związanymi z produktami leczniczymi, w tym przygotowywaniem i aktualizacją dossier leków i ich rejestracją w procedurach DCP, MRP oraz narodowo. Brała również udział w ocenach ryzyka, kwalifikacji dostawców, tworzeniu raportów jakościowych i certyfikatów analizy oraz pełniła funkcję zastępcy osoby wykwalifikowanej  za monitorowanie bezpieczeństwa farmakoterapii. Uczestniczyła we wdrożeniach systemu obiegu dokumentacji elektronicznej i oprogramowania eCTD oraz była ich użytkownikiem kluczowym. 

Prywatnie jest pszczelarzem, uprawia, zbiera i przetwarza różne rośliny (w tym zioła), piecze chleby na zakwasie oraz robi wiele niezbyt modnych obecnie rzeczy.

Interesuje się zapomnianą historią, uwielbia czytać, chodzić po górach i zwiedzać ciekawe miejsca. Bardzo lubi pływać i nurkować.

Monika Kowalska
Dział Sprzedaży i Zakupów, ekonomistka

W naszej firmie odpowiedzialna za Dział Sprzedaży i Zakupów. Obsługa Klienta i kontakt z ludźmi towarzyszą jej od początku ścieżki zawodowej. Zawsze gotowa, aby Was wysłuchać, stawia na szukanie optymalnych rozwiązań. Nie boi się wyzwań, praca to jej pasja, zgodnie ze słowami Steve Jobs: „Wasza praca wypełni dużą część waszego życia i jedynym sposobem, aby być naprawdę usatysfakcjonowanym, jest robienie czegoś, w co wierzycie, że jest czymś wielkim. Jedynym sposobem na robienie wielkich rzeczy jest robienie czegoś, co się kocha. Jeśli jeszcze tego nie znaleźliście – szukajcie dalej. Nie idźcie na kompromisy. Jak w wielu przypadkach, serce powie wam, kiedy to znajdziecie. Jak w każdym dobrym związku, będzie coraz lepiej wraz z mijającymi latami. Więc szukajcie, aż znajdziecie. Nie idźcie na kompromisy”, dlatego właśnie Monika po 19 latach pracy w innej firmie poszła za głosem serca i dołączyła do naszego zespołu.

Prywatnie Monika uwielbia chodzić na siłownię, która nauczyła ją cierpliwości i tego, że aby coś osiągnąć, trzeba czasami wiele poświęcić. Aktywność fizyczną łączy z pasją do zdrowego stylu życia, opartą na pozytywnym myśleniu, naturalnych produktach, ziołach i superfoods, wierząc, że mogą one realnie wpłynąć na poprawę zdrowia, nastroju oraz możliwości psycho-fizycznych naszego organizmu. Lubi podróżować, poznawać nowe miejsca i ludzi. Szalona miłośniczka kotów. Jej motto życiowe brzmi:

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją”.

Steve Jobs

Artur Pliś
Dział Badań i Rozwoju Innowacji, dietetyk

Dzięki swojej błyskotliwości, umiejętności szybkiego szukania rozwiązań i radzenia sobie w trudnych sytuacjach jeszcze w trakcie studiów rozpoczął pracę w firmie farmaceutycznej w dziale Badań i Rozwoju. Stale rozwija wiedzę w dziedzinach life science, uwielbia czytać nowinki ze świata nauki. Ukończył studia na kierunku dietetyka. Oprócz pracy badawczo rozwojowej jest  czynnie działającym dietetykiem i trenerem, ponieważ uwielbia stawiać wyzwania sobie i swoim podopiecznym, a jeszcze bardziej lubi osiągać założone cele. Entuzjasta sportów siłowych oraz sportów walki – czynny klubowicz kickboxingu.

Krzysztof Bałakier
Dział Marketingu, technolog żywności

Jest absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie uzyskał tytuł technologa żywności. Jego pasją zawsze było dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego dodatkowo podniósł swoje kwalifikacje jako masażysta oraz trener personalny. Krzysztof nieustannie rozwija się w dziedzinie rozwoju osobistego, mocno łącząc działania marketingowe z aktywnością w social mediach. Od dawna czuł w sobie potencjał marketingu i w tym kierunku rozwija swoją ścieżkę zawodową.

Poza pracą zawodową Krzysztof jest pasjonatem sportu, szczególnie treningów siłowych. Jego drugą wielką pasją jest amerykańska motoryzacja – uwielbia śledzić najnowsze trendy oraz poznawać właścicieli aut. Ponadto jest zapalonym miłośnikiem dobrej literatury, zawsze gotowym do podróży w świat różnorodnych historii rozwoju osobistego, które inspirują go i poszerzają horyzonty.

Zbyszko Tarczewski
Dyrektor Działu Marketingu i Sprzedaży, dietetyk

Twórca i Redaktor Naczelny magazynów: Perfect Body i Perfect Body Elite (Olimp Sport Nutrition). Autor ponad 650. artykułów z dziedziny fitness, zdrowia, sportów sylwetkowych i siłowych, diety oraz suplementacji. Absolwent Politechniki Poznańskiej. Nieustanną edukację w dziedzinach life science wiąże ze swoimi pasjami związanymi z dietetyką kliniczną i sportową, zdrowiem oraz aktywnością fizyczną. Uwielbia pracę z ludźmi. Dzięki ww. magazynom miał możliwość współpracować (i recenzować artykuły) z największymi Gwiazdami sportów siłowych i sylwetkowych oraz niezliczoną ilością wspaniałych Autorów z całego świata reprezentujących najwyższy, wręcz akademicki, poziom.

Od ponad 15. lat służy wsparciem merytorycznym przy projektowaniu najbardziej zaawansowanych produktów wspomagających zdrowie oraz wysiłek fizyczny zarówno sportowców, jak i ogółu społeczeństwa. Nieustannie dostarcza wielu pomysłów przy projektowaniu nowych suplementów diety.
Właściciel FITTO Zbyszko Tarczewski, firmy, która specjalizuje się w edukacji żywieniowej.

Koszyk
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Proszę zostawić swój prawidłowy adres e-mail poniżej.

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Koszyk0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakupy
SKLEP
Przewiń do góry